השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6113109
מתנות מודפסות

מתנות מודפסות

התיק הוא כבר לא סתם תיק, החולצה כבר לא סתם חולצה, הכוס, המסכה, הבקבוק, השעון ועוד כל כך הרבה דברים, תהפכו את הכל לשלכם. כשבמיקיאן מדפיסים על הכל באיכות מטורפת, בשירות מדהים, ובמהירות מטורפת, כל הבית שלכם יהפוך למוצרים עם הדפסות שלכם ושל האהובים לכם.
אז תפתיעו את יקיריכם או אפילו פנקו את עצמכם במתנה הכי אישית ומקורית שיש!

מדוע להעדיף מתנות מודפסות על פני מתנות רגילות?

מתנה היא תמיד דבר מרגש, בטח אם אתם נותנים אותה ברגע שהוא רגע חשוב ומשמעותי. אך אם בעבר הטיימינג היה עושה את כל העבודה, כיום גם למתנה עצמה יש חשיבות מכרעת והאפשרויות העומדות בפנינו הן כמעט בלתי מוגבלות. כיום מתנות רגילות מאבדות מהערך שלהן, ויותר אנשים מעדיפים ללכת על האפשרות של מתנות מודפסות ומעוצבות אישית. מדובר על סוג מסוים של מתנות שמביאה איתה יתרונות רבים, יתרונות שלא תוכלו למצוא אותם כאשר אתם מעניקים מתנות רגילות. לא קשה לראות את היתרונות של המתנות עם ההדפסה. תזכרו כי לא בכל יום אתם מעניקים מתנה לבן אדם קרוב, מוטב כי היא תהיה ייחודית ויוצאת מן הכלל.

ניתן להתאים את המתנה למי שיקבל אותה

כאשר אתם הולכים על האפשרות של הדפסה על מתנות, יש לכם את הפריבילגיה להתאים את המתנה למי שיקבל אותה. תוכלו לבחור את ההדפס שהכי מתאים לבן אדם שאליו היא מיועדת, ופתאום המתנה עוברת מתיחת פנים. מתנות רגילות הן קבועות, ואתם מהצד שלכם לא תוכלו לשחק בהן יותר מידיי. יהיה עליכם לתת את המתנה הרגילה בדיוק כמו שהיא. זוהי אחת מהסיבות המרכזיות שבגינן לא מעט אנשים מעדיפים לבחור דווקא באפשרות הזאת ולא באף אחת מהאפשרויות האחרות כי היא מביאה איתה כביכול פחות כאב ראש ופחות התעסקות בעיצוב המתנה.

קל יותר לרכוש מתנות מודפסות

הדפסה על מוצרים זה לא עניין פשוט, שכן תצטרכו לבחור את ההדפס שהכי רלוונטי למי שיקבל את המוצר. אך ברגע שבו בחרתם את ההדפס, הכל הופך להיות הרבה יותר קל. אם לחלק מהאנשים יהיה לכם קשה מאוד למצוא מתנה רגילה, כאשר תיתנו להם מתנה מודפסת פתאום הכל יהיה פשוט יותר. לא תצטרכו להכניס את עצמכם אל מקום שבו תרגישו לא בנוח או לא בטוחים עם המתנה שלכם. אתם צריכים להרגיש כי עשיתם בחירה שאתם שלמים איתה, מבלי שיהיו אפילו מעט ספקות.
 במיקיאן אנו נסייע לכם לבחור את המתנה המושלמת ואת ההדפס המתאים ביותר, לא משנה אם זה תמונה או כיתוב.

העלות של מתנה מודפסת זולה יותר

בעוד בכדי לרכוש מתנות רגילות יהיה עליכם להכניס את היד עמוק לכיס בכדי לייחד אותן, כאשר רוכשים מתנות מודפסות הסיפור שונה בתכלית. תוכלו לרכוש מתנות עם הדפסה פשוטות יחסית, כאלה שלא עולות יותר מידיי כסף. הסיבה לכך היא שההדפסה שעל המוצר היא האלמנט החשוב, וזה מה שהופך גם מתנה פשוטה להיות מתנה שכולם ידברו עליה. הרי המזכרת היא מזכרת שנשארת לכל החיים, וזה יותר משמעותי מכמה שילמתם על המתנה עצמה.