10% הנחה למזמינים מהאתר! קוד קופון mprint21
חייגו עכשיו 053-6113109
10% הנחה למזמינים מהאתר! קוד קופון mprint21
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6113109
סינר עם הדפסה אישית

סינר עם הדפסה אישית

מי שנמצא במטבח אפילו מדי פעם, יודע כמה חשוב ללבוש סינר. הוא פריט לבוש חיוני אף יותר כאשר מדובר באנשים שמטבח הוא כל עולמם. לכן, כאשר יש לאחד מהמכרים או מבני המשפחה שלכם יום הולדת, סינר עם הדפסה אישית יכול להיות רעיון מקורי ומגניב. בין אם מדובר בחובב בישול, או שלחלופין, מישהו שאתם רוצים לרמוז לו שיתחיל לבשל, זוהי מתנה נהדרת ויעילה שיכולה לשרת את האדם לו אתם מעניקים את זה, לשנים ארוכות.

 • סינר משבצות
  הדפסה על סינר בעיצוב אישי
  69
  לצפייה
 • סינר משבצות 1
  הדפסה על סינר משבצות
  69
  לצפייה
 • סינר לבן
  סינר מבוגר מעוצב אישית
  69
  לצפייה
 • סינר ילד מעוצב אישי-מתנה כיפית לכל שף אלוף
  49
  לצפייה

איך יודעים לבחור את הסינר הנכון

ראשית, יש להבין כי המטרה של סינר היא לשמור על הבגדים שלנו נקיים מהאוכל אותו אנחנו מבשלים. בנוסף, הוא מוסיף לסגנון הלבוש הקולינרי.
 כאמור, סינר עם הדפסה אישית היא הפתעה מרעננת לחובבי המטבח. אז כדי לעשות לכם את החיים קלים, קבלו כמה רעיונות להדפסה על סינרי מטבח:

משפטים רלוונטים – יש איזה משפט שאמא תמיד אומרת? זה יכול להיות משעשע להוסיף אותו על הסינר, זה יתאים את הסינר אליה בצורה מושלמת.

סינר עם השם – זה אמנם לא יצירתי, אבל עושה לגמרי את העבודה. כאשר השם האישי מודפס על הסינר, שני הצדדים מרוויחים. אנחנו, שמרגישים כאילו מבשל לנו שף פרטי, ומי שלובש את הסינר, שמרגיש כמו שף מיוחד.

הדפסת תמונה – תמונה של המשפחה, תמונה של מאכל אהוב ואפילו תמונה מנוף שמאד מחוברים אליו. אלו רק חלק מהרעיונות לתמונות שתוכלו להוסיף על הסינר ולהפוך אותו לייחודי וצבעוני.

סינר עם הדפסה אישית לטבחים וקונדיטורים

בין אם זה טבחים, מלצרים או ברמנים כמעט בכל מסעדה ובתי קפה, תראו את אותם עובדים עם סינר עליהם. הסינר הוא לא רק שומר על הבגדים אלא הוא חלק מהמדים של עובדי התחום הקולינרי.
 סינר המודפס אישית מייקר את הסינר והוא יכול לייצג את העסק מול הלקוחות שמגיעים.
 כאשר העובדים לובשים את הסינר הם יוצרים את הרושם החיובי של שימוש בסינר נקי ומקצועי. 

כיום, ניתן לקחת כל סינר ולעצב אותו על פי בחירתכם. אם מדובר בעסק, מומלץ אף להתייעץ מול החברה מולה אתם מתכננים לרכוש סינר עם הדפסה אישית, ואלו יוכלו להכווין אתכם מה הכי יכול להתאים לעסק שלכם.

מיקיאן חברה המתמחה בהדפסה על מוצרים, יוכלו ליצור עבורכם את הסינר אותו תרצו, בין אם זו מתנה ובין אם זה לעסק שלכם.